פרסים והישגים

הפקולטה למשפטים ע"ש בוכמן, המוסד המוביל בישראל במחקר ובחינוך משפטי, מעניקה לבוגריה הכשרה משפטית רחבה ומעמיקה הודות לסגל מרצים מצטיינים, מומחים בתחומם ובעלי שם עולמי. המצוינות של סגל הפקולטה מעוגנת בפרסים ובהישגים רבים, בהם זוכים אנשי הסגל מדי שנה.

פרסים והישגים
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014

הפקולטה מובילה במספר הזכיות במענקי המחקר שניתנו לחוקרים בתחום המשפטים ע״י הקרן הלאומית למדע (ISF) לשנת 2019/20!
מתוך 14 מענקים שניתנו בפקולטות המשפטים השונות- 5 שלנו! 

הזוכים/ות  ונושאי המחקר:

פרופ׳ אהוד קמר זכה בפרס פתאל לחוקר מצטיין בחקר המשפט לשנת תשע״ט.
הפרס, שניתן ע״י הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה, ניתן השנה על מצוינות אקדמית ותרומה משמעותית לקידום השיח והידע המשפטי בתחום המשפט המסחרי.

 

ד"ר דורין לוסטיג זכתה בפרס צלטנר לחוקרת הצעירה לשנת תשע"ט.

 

פרופ׳ דפנה הקר זכתה בפרס הצטיינות אקדמית ע״ש עו״ד מישל הלפרין, המוענק ע״י אוניברסיטת בן-גוריון. נושא הפרס הוא ״חוק ומשפט, מדיניות וזכויות אדם בעידן הגלובלי

 

ד״ר לינה שלייאמה זכתה במענק מחקר של קרן גוגנהיים. כעמיתת גוגנהיים, היא תמשיך לעבוד על פרויקט המחקר הנוכחי שלה, שבוחן תקדימים היסטוריים והצדקות משפטיות במשפט האיסלאמי, ובנוסף תערוך מחקר משותף בנושא משפט דה-קולוניאלי השוואתי.

 

פרופ׳ אלון קלמנט, פרופ׳ אסף יעקב וד״ר יובל פרוקצ׳יה זכו בפרס ע"ש פולונסקי ז"ל למאמר מצטיין בתחום דיני הנזיקין. 

 

ד"ר מיקי זר,  זכתה בפרס צגלה למאמר מצטיין של חבר/ת סגל צעיר/ה, על מאמרה: "אנשים שקראו מאמר זה התעניינו גם ב -": על הקשר בין פרטיות לפרופיילינג - מתוך הכרך של משפט חברה ותרבות - Law Society & Culture בנושא פרטיות.

ד"ר מיקי זר זכתה גם בפרס בהט על הספר שלה שמבוסס על הדוקטורט שלה. לספר העיון המקורי הטוב ביותר "מיקי זר, 2019, הפוליטיקה של הפרטיות: הדרמה הטכנולוגית בזירת המידע, פרטיות מעקב והתנגדות"

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>