שני שניצר

מנהלת הפקולטה למשפטים סגל אקדמי זוטר
ניווט מהיר:

מחקר

שני היא תלמידת מחקר במסלול הישיר לתואר שלישי במרכז צבי מיתר ללימודי משפט מתקדמים, בהנחייתם של פרופ' אסף לחובסקי ופרופ' יורם שחר.

במקביל לכתיבת הדוקטורט מרצה שני בקורס "מיומנויות כתיבה" בפקולטה למשפטים ע"ש בוכמן, כמו גם ב-Summer School של הפקולטה אשר מתקיים מדי שנה באוניברסיטת ורשה. שני משמשת גם כעוזרת הוראה בקורסים שונים, תפקיד שבו החלה עוד בזמן לימודי התואר הראשון. בנוסף, היא מובילה את פעילותו של פורום תארים מתקדמים של המכון למשפט והיסטוריה ע"ש קרן דיויד ברג.

שני מחזיקה בתואר ראשון במשפטים (בהצטיינות) מאוניברסיטת תל אביב. טרם לימודיה לתואר זה, השלימה שני תואר ראשון בלימודי מזרח אסיה באוניברסיטת תל אביב, כמו גם תואר שני בלימודי משפט ללא משפטנים (M.A.) באוניברסיטת בר-אילן, שניהם בהצטיינות.

במהלך לימודי התואר הראשון במשפטים שימשה שני כעוזרת מחקר לפרופ' אסף לחובסקי ולד"ר עמית פונדיק. שני כיהנה גם כחברת מערכת בכתב העת המוביל Theoretical Inquiries in Law, ובהמשך כעורכת סטודנטיאלית בכתב עת זה. כמו כן, הייתה חברה בקליניקה לזכויות בהליך הפלילי והקימה והובילה את פורום התלמידים של מכון ברג.

בתום לימודי התואר הראשון במשפטים, השלימה שני התמחות בת שנה ביחידת ייעוץ וחקיקה שבמשרד המשפטים.

מלגות

מלגת מרכז צבי מיתר ללימודי משפט מתקדמים

מלגת הקרן ע"ש יוסף בוכמן (Buchmann Scholarships Fund) לדוקטורנטים מצטיינים

מלגה ממענק מחקר של הקרן הלאומית למדעים מספר 586/18 (חוקר ראשי – פרופ' אסף לחובסקי)

 

פרסומים

שני שניצר ויורם שחר "בג"ץ בתל אביב: מציאות חלופית אמיתית" עיוני משפט מג (צפוי להתפרסם ב-2020).

שני שניצר "בן-גוריון, בג"ץ והחוקה: על הקשר שבין פעילות בג"ץ בשנים 1950-1948 ובין ההימנעות מכינונה של חוקה כתובה לישראל" (בהכנה).

Shani Schnitzer Born in the USA? American Influences on Israeli Adjudication during the First Years of Independence (in preparation).

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive