סגל

סגל

מסורת של מצוינות אקדמית
בפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב למדו, לימדו וחקרו לאורך השנים המשפטנים המבריקים ביותר בתחומם, והפקולטה משקיעה מאמצים רבים לשמר מעמד זה הודות לרף הגבוה שהיא מציבה לקבלת חברי סגל חדשים. מצוינות הסגל האקדמי בפקולטה נמדדת לא רק בכמות המחקרים של חברי הסגל, המתפרסמים בכתבי העת המובילים בעולם המשפט ובהוצאות הספרים האקדמיות המכובדות ביותר ואף זוכים בפרסי המחקר המובילים בתחום המשפט בארץ ובחו"ל, אלא גם בהזדקקות התכופה לחברי סגל הפקולטה, כמומחים בתחומם, בוועדות ממשלתיות שונות לצורך גיבוש תמונת מצב, הפקת לקחים והצעת רפורמות מתאימות. לא אחת גם נקראו חברי סגל של הפקולטה לכס בית המשפט העליון.


סגל הקליניקות והסגל המנהלי
התכנית לחינוך משפטי קליני בפקולטה למשפטים ע"ש בוכמן מתייחדת בסגל קליני מעולה ומנוסה, המועסק במשרה מלאה ופועל בשיתוף הסגל הבכיר בהכוונת ההתנסות המעשית של הסטודנטים בפקולטה בייצוג משפטי ובגיבוש חקיקה. על כל מערכות הפקולטה מנצח הסגל המנהלי, המפעיל גם יחידות ייעודיות שונות לתמיכה בהוראה, במחקר ובהמשך התפתחות הפקולטה. לסגל המנהלי חלק מרכזי בהצלחת הפקולטה, בהבטחת התנאים האידיאלים לסטודנטים, למרצים  ולחוקרים ובניהול פעילותה השוטפת של הפקולטה, כגון רישום הקורסים והסטודנטים, ארגון כנסים, הפקת כל פרסומי הפקולטה ועוד.


הפקולטה שואפת להמשיך ולהתרחב ולגייס חוקרים וחוקרות מצויינים ומצויינות לסגל האקדמי. תוכלו לעיין בקול הקורא.

 

מגוון קורסים רחב, מגוון נקודות מבט משפטיות
חשוב לציין כי הפקולטה למשפטים מתברכת לא רק באיכות הסגל המלמד והחוקר אלא גם בעומק הסגל הכללי העומד לרשותה לצורך הקניית הכשרה משפטית רחבה במיוחד. לצד כ-45 חברי הסגל הבכיר מלמדים בפקולטה מספר כפול מזה של מרצים ומורים ממקצועות משיקים באקדמיה, מצמרת עריכת-הדין, הפרקליטות, השיפוט ועולם העסקים הישראלי. בנוסף, מדי שנה מלמדים ומתארחים בפקולטה כ-25 מרצים אורחים מבתי הספר הבכירים למשפט בעולם, המאפשרים לסטודנטים להיחשף למגוון פרספקטיבות שונות, ולטעום מחווית הלימוד בחו"ל. חוליה חשובה נוספת במכלול ההוראה היא הסגל הזוטר, המורכב מדוקטורנטים ותלמידי התואר השני המעבירים קורסים בתחומי התמחותם ומסייעים בתרגול החומר הנלמד בכיתה.    

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>