הכנס השנתי לזכרו של עו"ד יששכר פישר ז"ל

הכנס נערך בחסות מרכז בתיה ויששכר פישר לממשל תאגידי ורגולציה של שוק ההון, בשיתוף עם משרד עורכי דין אמריקאי Robbins Geller Rudman & Dowd LLP.

19 ינואר 2023
אילוסטרציה

 

ב-10.1.23 התקיים הכנס השנתי לזכרו של עו"ד יששכר פישר ז"ל, שעסק בנושא פוליטיקה בינלאומית וממשל תאגידי. בכנס השתתף בו קהל מגוון מהקהילייה האקדמית ומהקהילייה העסקית, יחד עם משפחתו של יששכר פישר ז"ל, חברים ומוקירי זכרו.

הכנס נערך בחסות מרכז בתיה ויששכר פישר לממשל תאגידי ורגולציה של שוק ההון, בשיתוף עם משרד עורכי דין אמריקאי Robbins Geller Rudman & Dowd LLP.

במרכזו של הכנס הוצגה פרשת יונילבר - בן אנד ג'ריס, ההתפתחויות המשפטיות בעקבות הודעתה של חברת בן אנד ג'ריס העולמית על הפסקת פעילותה בישראל, והשלכות הפרשה הן ביחס לקהילה העסקית והן ביחס להיבטים המשפטיים של השילוב בין פוליטיקה, ESG וממשל תאגידי.

הכנס נפתח בדברי ברכה שנשאו פרופ' ישי בלנק, דקאן הפקולטה למשפטים, ומר אבי פישר, יו"ר הדירקטוריון ומנכ"ל כלל תעשיות בע"מ, בנו של יששכר פישר ז"ל.

בנוסף, נשאו דברים בכנס פרופ' מיכל ברזוזה, מבית הספר למשפטים באוניברסיטת וירג'יניה, שדיברה על ממשל תאגידי בעידן ה-ESG, ועו"ד יפעה סגל, מייסדת ארגון הפורום המשפטי הבינלאומי, שדיברה על אתגרי החרם הגלוי והסמוי על התעשייה הישראלית. הכנס הסתיים בפאנל שעסק בפרשת יונילוור - בן אנד ג'ריס, בהנחיית פרופ' שרון חנס, מהפקולטה למשפטים, ובהשתתפות: פרופ' ג'סי פריד מבית הספר למשפטים באוניברסיטת הרווארד, עו"ד דריל אלווראדו, שותף במשרד עורכי הדין Robbins Geller Rudman & Dowd LLPפרופ' דיוויד וובר מבית הספר למשפטים באוניברסיטת בוסטון, ופרופ' קובי קסטיאל מהפקולטה למשפטים.

אנו מודים לכל המשתתפים בכנס ומצפים לראותכם באירועים הבאים.

תמונה מהכנס

 

כתבה בגרוסלם פוסט

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>