עו"ד עופר מוטולה ז"ל (מחזור 1988) (1962-2014)

 

עופר נולד בתל אביב בשנת 1962, וגדל בהרצליה. לאחר שסיים את שירותו הצבאי כקצין במודיעין בחר בלימודי המשפטים והתקבל לפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב. הוא אהב מאוד את הלימודים והצליח בהם - סיים בהצטיינות יתרה כל אחת מהשנים, קיבל מלגות הצטיינות, השתתף במשפט המבוים בו לקחו חלק ארבעת הסטודנטים המצטיינים של המחזור, ובשנה ד' כבר היה מתרגל – במשפט מינהלי, של פרופ' ברוך ברכה ז"ל.

לאחר ההתמחות נסע ללימודי תואר שני באונ' מישיגן בארצות הברית, וגם אותם סיים בהצטיינות. עופר התקבל לעבוד במשרד עורכי דין גדול בוושינגטון, אך בחר לחזור ארצה ולמשרד בו עשה את ההתמחות – נשיץ ברנדס אמיר – שהיה לו לבית חם. במשרד הוא צמח והתפתח כעו"ד וכאדם, הפך לשותף, צבר הישגים ומוניטין, היה ליטיגטור מהשורה הראשונה, היה אחראי לתקדימים רבים, הרצה רבות לעורכי דין בהשתלמויות וכנסים, וכל זאת במקביל להשקעה במשפחה ושמירה על תחביביו בכלל ואהבת הספורט בפרט.

כיוון שעופר בעצמו קיבל מלגות הצטיינות בזמן לימודיו - מצאה לנכון משפחתו להעניק מלגה לזכרו לתלמידי הפקולטה בה למד, ואשר איתה שמר על קשר לאורך השנים. אם ניתן לנחש מה היה אומר לסטודנטים של היום, בוודאי אומר שיזכרו שיסודיות והעמקה הן הבסיס להצלחה כעו"ד; שלא ישכחו לשמור על איזון בין הקריירה לשאר הדברים החשובים בחיים ובפרט משפחה וחברים טובים; שתמיד צריך לתת כבוד וחמלה לכל אדם, ללא תלות במעמדו, גם אם הוא מהעבר השני של המתרס; שהדברים לא נמדדים רק ברווחיות הכלכלית שלהם אלא גם בהגינות אנושית והתנהלות כ"בן אדם"; ושצריך לדעת לחיות את החיים במלוא היקפם ולנצל אותם כפי שהוא ידע - בסקרנות, פתיחות מחשבתית והנאה מכל כך הרבה דברים קטנים כגדולים.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>