עו"ד איתן אלכסנדר נשיץ ז"ל (מחזור 1989) (1962-2010)
איתן, בנו של עו"ד גד נשיץ ובוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב, שימש כעורך דין קרוב לעשרים שנה, והתמחה בבוררות בינלאומית, בוררויות בתחום הביטוח וליטיגציה מסחרית, לרבות בתחומי הספנות והטבק ותביעות ייצוגיות. איתן נחשב לעורך דין קפדן ויסודי ו"איש העולם הגדול". בשנת 2013, לצד ראשי משרד נשיץ ברנדס אמיר, חנך אביו של איתן כיתת לימוד בפקולטה בה למד איתן, וכיתה זו קרויה על שמו. משרד נשיץ ברנדס אמיר הינו גם נותן החסות לתכנית תל אביב ברקלי לתואר שני אקזקיוטיבי במשפט מסחרי.
אירועים
29
יולי
12:00
מרכז מינרבה מארח The Role Of International And Domestic Proceedings In The Israel - Hamas War
בהרשמה מראש
29
יולי
17:30
מרכז פישר מארח כנס בנושא: התופעה של חברות המנפיקות בבורסה שני סוגי מניות (Dual Class Stock)
ברישום מוקדם
31
יולי
16:00
סדנת שמעונוב ושות' לניתוח כלכלי של המשפט מארחת את Barak Yarkoni
סדנת שמעונוב ושות' לניתוח כלכלי של המשפט