רשימה סופית של מצטייני דקאן לשנה"ל תשע"ט

מצטייני דקאן

05 פברואר 2020
מצטייני דקאן
מצטייני דקאן – שנים א' ו-ג' לשנה"ל תשע"ט -

י"ח בשבט תש"פ

13 בפברואר 2020

 

 

 

מצטייני רקטור

 

להלן שמות התלמידים שיקבלו תעודות הערכה מטעם הרקטור בטקס נפרד, ויקבלו תעודות הערכה מטעם הדקאן על הישגיהם בלימודים בשנת הלימודים תשע"ט:

 

נעם חפץ

ישראל רוזנברג

 

 

 

 

 מצטייני  דקאן

 

להלן שמות התלמידים שיקבלו תעודות הערכה מטעם הדקאן על הישגיהם בלימודים בשנת הלימודים תשע"ט.

 

הטקס יתקיים ביום שני  30.3.20  בשעה 18:00  באולם "כס המשפט".

 

 

                         

 

 

רשימת המצטיינים מפורסמת על פי סדר א-ב של שמות המשפחה

 

שנה א' 1

 

שם פרטי

שם משפחה

 

יונתן

בוקשפן

 

מטר

בן ישי

 

מאור

בן לולו

 

הדר

בסון

 

דפנה

בר-דרומא

 

שקד

טורם

 

עינב

כגן

 

עמר

לוין

 

אמיר

מרום

 

לינוי

נגב

 

עדן

סויסה

 

שירה

סופר

 

גל

רוזנפלד

 

       
 

 

 

שנה א' 2

 

שם פרטי

שם משפחה

 

 

ירדן

אלון

 

 

יונתן

אמיר

 

 

יובל

ארז

 

 

יצחק

בומבך

 

רועי

בן יהודה

 

אייר

יריב

 

עומר

מוטעי

 

אלון

מלאבר

 

 

נעם

נורקין

 

נועה

עוזרי

 

להב

פסח

 

 

עומר

פסטל

 

 

         
 

 

 

רשימת המצטיינים מפורסמת על פי סדר א-ב של שמות המשפחה

 

שנה ב'

 

שם פרטי

שם משפחה

 

 

 

תאיר

אביגזר

 

 

 

שיר

אביטל

 

 

 

איתמר

בכר

 

 

 

נעם

גבאי

 

הילה

גולדשמיד

 

עמית

גנז

 

עמית

דודזון

 

אביה

דולה

 

 

 

שי

דרומי

 

מעין

ויסמן

 

יעל

טפרמן

 

 

 

דניאל

כהן

 

 

 

רותם

כסלו

 

 

 

אלון

לוקסנבורג

 

עידן

מיכל

 

 

 

עמוס

עצמון

 

אות

ערבה

 

ניר

קרמרמן

 

 

 

דורין

רוטנשטרייך רובין

 

עידן

רייטר

 

 

 

לירי

שחם

 

אור

שטרנברג

 

 

 

טום

שיפטר

 

 

 

ירדן

שרעבי

 

 

 

נועם

שרף

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רשימת המצטיינים מפורסמת על פי סדר א-ב של שמות המשפחה

 

 

שנה ג'

 

שם פרטי

שם משפחה

 

 

 

איה

אומסי

 

 

 

אביב

ארנון

 

 

 

אביה

באשה

 

 

 

ליאת

בירנבאום

 

שובל

ברזני

 

מאי

ג'באלי

 

אופיר

גארצי

 

שלי

גור

 

 

 

מאי

גלנטי

 

חיים

דרדק

 

מיכל

הובר

 

 

 

רחל

וסרמן

 

 

 

ספיר

חי

 

 

 

יונתן

חסדאי

 

עמרי

יפרח

 

שיר

כהן

 

שיר

כהן

 

 

 

תומר

לוי

 

תומר

לוינגר

 

 

 

דייויד

סיט

 

יונתן

סיטון

 

 

 

יובל

סרפוב

 

 

 

אילנה

פסטרנק

 

 

 

תום

צור

 

ליאור

שמואלי

 

 

 

רשימה זו הינה סופית

הזמנות יישלחו לתלמידים בהמשך

 
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive