כנס בין-לאומי בנושא קידום שיוויון מגדרי באמצעות מנגנונים שוקיים
מרכז על ע"ש צגלה, אוניברסיטת בר-אילן ומשרד המדע מארחים כנס בן יומיים: חשיבה מחודשת על חלוקת האחריות לטיפול בבני משפחה: שימוש במנגנונים שוקיים לקידום שוויון מגדרי. היום הראשון לכנס ייערך בפקולטה למשפטים ע"ש בוכמן והיום השני בפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר-אילן.
08 בינואר 2017, 9:00
בניין טרובוביץ', חדר הכנסים על שם סוניה ואדוארד קוסוי (307)