קול קורא להגשת מאמרים לכרך מג של "עיוני משפט"

אחד הגליונות בכרך יוקדש לדיון משפטי אודות עזה

06 נובמבר 2018
קול קורא להגשת מאמרים לכרך בנושא עזה
מאז ״תוכנית ההתנתקות״ בשנת 2005, התרחשו – ועדיין מתרחשים – שינויי עומק במצבה של רצועת עזה. זהו חבל ארץ המתנהל ללא ממשל מדינתי מוכר. תושביו נתונים זה שנים באזור דמדומים שבין לחימה לשקט יחסי. לאור מצבה המשפטי המורכב של עזה והשאלות המשפטיות שהיא מעוררת, אנו מבקשים לייחד חלק מכרך מג של "עיוני משפט", כתב העת של הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב, לסימפוזיון בנושא. מטרת הסימפוזיון היא לפתח מסגרות חשיבה תיאורטיות לדיון המשפטי אודות עזה, לאתגר באופן ביקורתי ומעמיק את הנחות העבודה המקובלות בנושא ולפתח דיון בסוגיות חדשות ובאתגרים המשפטיים הנובעים ממעמדה המיוחד. 

קול קורא זה נועד לעודד כותבות וכותבים ממגוון תחומי משפט ודיסציפלינות חוץ-משפטיות להגיש כתבי יד בנושא, לשם בחינת אפשרות פרסומם בכרך מג. כמו כן, קודם לפרסום הסימפוזיון ייערך אירוע שבו יוכלו הכותבות והכותבים להציג מבחר מהמאמרים המוגשים, אף אם לא יפורסמו בכתב העת, ותינתן במה למגיבים. יובהר כי מערכת "עיוני משפט" תפרסם בהמשך קול קורא לקבלת מאמרים משפטיים בכל נושא אחר. 
 
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive