חוקרים אורחים

מדי שנה מזמין מרכז מינרבה חוקרים מחו"ל לשהות תקופה של בין מספר שבועות לחצי שנה בפקולטה, על מנת לקדם את מחקרם המשפטי בתחום זכויות האדם. במסגרת זו מתארחים במרכז מינרבה השנה החוקרים הבאים:

ד"ר אנה סו, בית הספר למשפטים, אוניברסיטת טורונטו

ד"ר סו היא בוגרת אוניברסיטת אנטנו דה מנילה בפיליפינים, התמחתה בבית המשפט העליון בפיליפינים וייעצה לממשלת הפיליפינים במו"מ לשלום עם חזית השחרור האסלאמית של המורו הפועלת בדרום המדינה. את הדוקטורט כתבה באוניברסיטת הרווארד בתחום המשפט הבינ"ל. תחומי המחקר שלה כוללים את דיני זכויות האדם במשפט הבינלאומי ונקודות ההשקה בין משפט ודת.

ד"ר רותם גלעדי, פוסט-דוקטורנט במרכז מינרבה בשיתוף המכון לחקר האנטישמיות והגזענות בימינו ע"ש סטפן רוט, הפקולטה למדעי הרוח באוניברסיטת תל אביב

ד"ר גלעדי כתב את הדוקטורט באוניברסיטת מישיגן בנושא ההיסטוריה, התרבות והאידיאולוגיה של דיני המלחמה כחלק מהמשפט הבינלאומי ההומניטרי, ולאחר מכן כיהן כמרצה באוניברסיטת הלסינקי וכפוסט דוקטורנט בפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית. לד"ר גלעדי ניסיון עשיר גם כיועץ משפטי לצלב האדום.

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive