תכנית האוריינטציה

תלמידי/ות שנה א' היקרים/ות, שלום רב וברוכים הבאים לפקולטה למשפטים!

 

לא כל ההתחלות צריכות להיות קשות! תכנית האוריינטציה נוצרה למענכם, ומטרתה להקל עליכם את הכניסה לאוניברסיטה ככלל ולפקולטה למשפטים בפרט, מבחינה לימודית, חברתית ואישית.

 

 

תכנית האוריינטציה תתקיים בשבוע שלפני תחילת שנת הלימודים

 בתאריכים 3-7.10.2021 

 

 

הצטרפו לקבוצת התוכנית בפייסבוק!

חפשו את שם הקבוצה (או לחצו על הקישור):

"אוריינטציה תשפ"ב – משפטים אוניברסיטת תל אביב"

 

 

תכנית האוריינטציה מתקיימת במתכונת של 4 ימי הכנה מרוכזים, בהם מועברים תכנים וכלים לימודיים בסיסיים לקראת תחילת דרככם בפקולטה. חלק מהמפגשים משותפים לכלל הסטודנטים/ות וחלקם מתקיימים במסגרת של קבוצות קטנות, המונות כ- 20 סטודנטים/ות. ההדרכה מתבצעת ע"י סטודנטים/ות למשפטים בשנים מתקדמות, שהיו לא מזמן במקומכם/ן ומבינים היטב את ההתרגשות והחששות שאתם/ן חווים/ות. החונכים/ות יסייעו ויהיו כתובת עבורכם/ן לכל דבר ועניין במהלך תכנית האוריינטציה ולאורך כל שנה א'.

 

במסגרת תכנית האוריינטציה נכיר מושגי יסוד חשובים בעולם המשפט הישראלי, נלמד כיצד קוראים חוקים ופסקי דין, כיצד כותבים עבודה במשפטים, מהי כתיבה אקדמית תקנית ואיך מתכוננים למבחנים. במהלך כל פעילויות התכנית נבקש לשתף אתכם בחוויות ובעצות שלנו, אשר יאפשרו לכם נחיתה רכה בפקולטה.

 

אנו מזמינים אתכם/ן להצטרף כבר עתה לפורום תכנית האוריינטציה בפייסבוק שם צוות החונכים/ות יעמוד לרשותכם, תוכלו להעלות כל שאלה או בעיה ולהכיר את חבריכם החדשים לספסל הלימודים.

 

לשאלות אישיות או פרטים נוספים ניתן לפנות גם לנועה עוזרי, רכזת האוריינטציה, בכתובת המייל:

orientation.law.2021@gmail.com

 


מאחלים לכם שנת לימודים פורייה ומוצלחת,

צוות האוריינטציה תשפ"ב

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive