תואר שלישי

תואר שלישי
תואר שלישי במשפטים - ניתן להגיש מועמדות לשנת הלימודים תשפ"ב עד ה-1.8.2021

מעניקים הרבה יותר מכרטיס כניסה לעולם האקדמי
גיבוש וכתיבת דיסרטציה, כיצירת ביכורים מחקרית בהיקף גדול, היא מסע ארוך עבור מי שעדיין עושה את צעדיו הראשונים כחוקר. במרבית מוסדות האקדמיה המסע הזה נעשה כמעט לבד. לא כך במרכז צבי מיתר ללימודי משפט מתקדמים. כאן תקבלו את מירב הכלים המחקריים ואת מיטב התנאים, ובכלל זה מלגות קיום נדיבות וסביבת עבודה נוחה, על מנת להתמקד בעבודתכם, לשפר אותה בהתמדה ולהציב אותה ואתכם על מפת המחקר האקדמי בתחום המחקר שלכם, בקנה מידה ארצי ועולמי.


קולוקוויום דוקטורנטים
סדנה ייחודית זו, לתלמידי התואר השלישי בלבד, נערכת לאורך כל שנת הלימודים בהנחיית יו"ר הועדה היחידתית לתלמידי מחקר, ובמסגרתה מציגים התלמידים את תכניות המחקר שלהם או פרקים מהדוקטורט. לעיתים אף מצטרפים למפגש חוקרים אורחים ופוסט-דוקטורנטים. מפגשים אלה מהווים הזדמנות יקרת ערך להתנסות בהצגת מחקר בפני קהל, קבלת משובים והחלפת רעיונות ודעות עם עמיתים ותיקים וצעירים.


המסלול הישיר לתואר שלישי
מסלול זה מיועד לתלמידים מצטיינים, בוגרי אוניברסיטאות בלבד, אשר ממוצע ציוניהם בתואר הראשון אינו נופל מ-90. ניתן להגיש מועמדות למסלול גם לאחר תחילת לימודי התואר השני המחקרי. במסלול זה נדרשים לימודי השלמה מתכנית התואר השני המחקרי ובסיומם בחינת כשירות. לאחר אישור הצעת המחקר לתואר השלישי יקבל התלמיד תואר שני ללא ציון גמר.


​סמסטר בחו"ל
מתוך הכרה בכך שסמסטר בחו"ל באוניברסיטה בה מלמדים חוקר או חוקרים בעלי שם בתחום המחקר הרלבנטי, עשוי לקדם את המחקר בצורה משמעותית, מעמיד מרכז צבי מיתר לרשות תלמידי התואר השלישי המצטיינים את האפשרות לשהות במשך סמסטר כחוקרים אורחים בבית ספר ללימודי משפטים באוניברסיטה מובילה בחו"ל, וכך לפתח את מחקרם בכיוונים מגוונים ולזכות בפרספקטיבות מחקריות חדשות. קול קורא למימוש אפשרות זו מתפרסם פעם בשנה.

 

לפרטים והרשמה ניתן לפנות לאיילת אבריאל: aavriel@tauex.tau.ac.il.

הוארכה תקופת הגשת מועמדות לתואר שלישי לשנה"ל תשפ"ב, ניתן להגיש מועמדות עד לתאריך 1.8.2021

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive