קורסים וסדנאות

הלב של מודל הלימודים הייחודי במרכז צבי מיתר 
המלגות הנדיבות, החברותא עם יתר תלמידי המחקר, סביבת העבודה הנוחה... כל אלה בוודאי אינם מובנים מאליהם, אולם בלב תכנית הלימודים במרכז צבי מיתר נמצא היצע רחב של קורסים מרוכזים וסדנאות, אשר נבנו בראש ובראשונה עבור תלמידי המחקר ובדגש על תרומה להעמקת הידע המשפטי התיאורטי, היכרות עם מתודולוגיות מחקריות עדכניות וסיעור מוחות עם מומחי משפט מכל העולם. הקורסים והסדנאות פתוחים גם לתלמידי תואר ראשון אך מועברים בקבוצות קטנות בהרבה מהמקובל בפקולטה, במטרה לעודד דיון מעמיק ומפרה ההולם את רמת הידע של תלמידי התארים המתקדמים.

 

דגש גלובלי, בתכנים ובסגל המרצים והחוקרים האורחים
המעיין ברשימת הקורסים המרוכזים ורשימת אורחי הסדנאות של מרכז צבי מיתר ייווכח מיד כי הדגש המחקרי בקורסים אלה איננו היחידי. לצדו, מאפיין בולט הוא העדכניות והרלבנטיות של תכני הלימוד לעולם גלובלי, דבר הבא לידי ביטוי לא רק בלימוד קורסים ושיעורים רבים באנגלית אלא גם בעצם זהות המרצים, רובם מרצים אורחים ממיטב בתי הספר ללימוד משפטים בעולם. בנוסף לסגל זה, נחשפים תלמידי המחקר כמעט מדי שבוע, במסגרת הסדנאות, לחוקרים אורחים, ביניהם רבים מחו"ל, המציגים את מחקריהם העדכניים ביותר, חולקים עם התלמידים את מחשבותיהם, מאירים צדדים חדשים בעבודת התלמידים ונוטעים בהם תובנות חדשות אשר יקדמו את מחקרם.

 

במה מכובדת להחלפת רעיונות משפטיים, בזכות התורמים
כנהוג באוניברסיטאות מובילות בעולם, נתמכות חלק מהסדנאות במרכז צבי מיתר ללימודי משפט מתקדמים בידי משרדי עורכי דין שונים, בעלי זיקה ברורה לתחום עיסוקה של הסדנה. תמיכה זו מאפשרת את קיומן של הסדנאות כבמה מכובדת ודינמית לטובי החוקרים בתחומם, וזאת לצד הנצחה והוקרה של אישים בעלי שם בתחום עיסוקה של הסדנה.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>