תכניות לימוד

תכניות לימוד

תרומה ממשית לידע המשפטי
מטרת התארים המחקריים, מעבר להעמקת התמחותו של התלמיד בתחום המשפטי הנבחר על ידו, היא הרמת תרומה חשובה לידע המשפטי התיאורטי העדכני. בהתאם לכך, תכנית הקורסים והסדנאות במרכז צבי מיתר ללימודי משפט מתקדמים נבנתה בדגש מחקרי, בין-תחומי ובין-לאומי, ומתכונת הלימודים מתאפיינת בגמישות רבה, מתוך התפיסה שדווקא הפריה מחשבתית על ידי תחומים המשיקים לתחום התמקצעותו של התלמיד תעודד תובנות מחקריות חדשות ומפתיעות.


הקניית מיומנויות אקדמיות
לצד הסדנאות והקורסים המחקריים, אשר נערכים בכתות קטנות כדי להבטיח רמת דיון מעמיקה, חלקם באנגלית כדי להרגיל את המשתתפים בדיון אקדמי מקצועי חוצה יבשות, עומדים לרשות תלמידי המחקר כלים מעשיים כגון סדנאות קריאה וכתיבה אקדמית, לשיפור מיומנויות המחקר היסודיות, וכן סדנת התזה, לתלמידי התואר השני, וקולקוויום הדוקטורנטים, לתלמידי התואר השלישי. מפגשים אלה מהווים במה חשובה עבור התלמידים להצגת התקדמות מחקריהם בפני עמיתיהם, ולתרגל את הדרך להצגת מחקר מקורי וקבלת משוב עליו.        


​מגוון מסלולים לתארים מחקריים
מרכז צבי מיתר מכנס תחתיו את כל המסלולים המחקריים בפקולטה למשפטים ע"ש בוכמן ובכלל זה תואר שני מחקרי והמסלול המואץ לתואר שני מחקרי, השלמת תיזה (לבעלי תואר שני עיוני) ותואר שלישי, כולל המסלול הישיר לתואר שלישי. כמו כן מאגד תחתיו המרכז את המסלול לתואר שני ושלישי בדיני ישראל.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>