תואר שני התמחות במשפט מסחרי - אזרחי

אילוסטרציה
  • מסחרי-אזרחי
  • תכנית הלימודים
  • תנאי קבלה ורישום

התמחות זו מספקת ידע תיאורטי ומעשי המסייע בהבנת היבטיה המשפטיים של פעילות עסקית מורכבת על ידי שילוב שלל היבטים משפטיים – מסחריים ואזרחיים. המסלול מיועד למשפטנים המבקשים להעמיק את הכשרתם בנושאים כדוגמת המשטר התאגידי בחברות בורסאיות, פעילות שווקי ההון, התקשרויות חוזיות מורכבות, ורגולציה של שווקים.

 

תכנית הלימודים המגוונת לתואר השני העיוני מיועדת לתת תמונה פנורמית של כל אחד מתחומי ההתמחות. התכנית מורכבת מ- 32 שעות לימוד סמסטריאליות (ש"ס). תכנית הלימוד מורכבת מחמישה רבדים היוצרים יחדיו שילוב ייחודי של הבנה תיאורטית והתנסות מעשית:

  1. סמינר במתכונת סדנה - הסמינר יציג בפני התלמידים את התיאוריות והגישות המשפטיות המובילות כיום בישראל ובחו"ל.
  2. קורסים רוחביים – קורסים בעלי עניין וחשיבות לכל עורך דין, אשר יועברו על ידי דמויות בולטות בעולם המשפט.
  3. לימודי ליבה בהתמחות– קורסי יסוד בתחום ההתמחות המועברים על ידי מיטב המרצים בפקולטה, בשילוב מרצים מעולם האקדמיה והשפיטה.
  4. סמינר מורחב - סמינר מעמיק עם מיטב המרצים של הפקולטה שבמסגרתם התלמידים יוכלו להתמחות בסוגיה משפטית המעניינת אותם ולהפיק עבודה מקיפה שתשרת אותם בעבודתם המשפטית ואף תהווה מקור ידע למשפטנים אחרים.
  5. לימודי העשרה – המאפשרים העשרה אף בנושאים החורגים מתחום ההתמחות, מקורסים מרתקים שמוצעים במסגרת התואר השני, או מקורסי הלימוד הניתנים בפקולטה למשפטים או בכל פקולטה אחרת באוניברסיטת תל-אביב.

 

 

 

 

צרו קשר

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>