בוגרים ממליצים

מי מכיר את התכנית יותר טוב מהבוגרים שלנו? בואו תשמעו קצת מהם...

 

עו"ד יובל יועז

עו"ד יובל יועז, שותף במשרד יועז-ברקת והיועץ המשפטי של "התנועה לטוהר המידות"

מחזור נורת'ווסטרן הראשון

תכנית תל אביב-נורת'ווסטרן הייתה חוויה אקדמית וחברתית מסעירה. אני נזכר בה מדי פעם בפעם, כשאני מגיע אל הפקולטה היום כמרצה מן החוץ, ללמד את הדור החדש של סטודנטים למשפטים.

 

 

 

 

 

 

רעות לונדין

עו"ד רעות לונדין, עוזרת משפטית בלשכת הנשיא בבית המשפט העליון 

מחזור נורת'ווסטרן 5

למדנו הרבה. זו היתה התנסות מעשירה, מאתגרת ומפתחת. התודה על כך מגיעה בעיקר למנהלים האקדמיים של התכנית, וגם לנבחרת המרצים המצוינת והמגוונת שלימדה אותנו. תודה על קורסים מעוררי מחשבה ועל לקחים ותובנות שהידהדו גם הרבה אחרי שהשיעור הסתיים ואשר לא אחת חלחלו גם לעבודתנו ולחיים שמחוץ לאוניברסיטה.

 

 

 

 

ערין ספדי עטילה

עו"ד ערין ספדי עטילה, סגנית בכירה א' לפרקליט המדינה 

מחזור נורת'ווסטרן 6

חיינו על כל התחנות שבהם, מעוצבים על פי הבחירות האישיות שלנו. כל אלה, כחלקי פסיפס עדינים, משקפים את שאיפותינו בחיים ואת האומץ שאזרנו למימושן. השאיפה ללימודי תואר שני, ייחודי ומעניין, לא הרפתה ממני מאז סיום לימודי התואר הראשון, וזו התממשה עם חשיפתי הראשונה לתואר השני אותו מציעה התכנית של אונ' תל-אביב נורת'וסטרן. היה לי ברור עוד בתחילת הדרך, שלא מדובר בעוד תואר שגרתי ומובנה, אלא באחד, ייחודי וחוויתי לאין שיעור. וכך היה. התכנית העשירה אותי בחשיבה ביקורתית מהותית בתחומים שונים ומגוונים שתרומתם לעבודתי כפרקליטה במחלקת הבג"צים, בפרקליטות המדינה, אשר עוסקת במהותה, במפגש המרתק שבין המדינה על רשויותיה לבין האזרח הבודד -  הייתה משמעותית ובלי ספק חידדה את מחשובתיי. לאחר שנה מלאת התרגשות, זכיתי לא רק בתואר מעניין, אלא גם בחברים ובצוות חם ותומך.

 

 

 

עו"ד רולא חמאתי

עו"ד רולא חמאתי, ב"כ היועמ"ש באפוטרופוס הכללי, משרד המשפטים 

מחזור נורת'ווסטרן 10

החוויה האישית בתוכנית מוסמך אוניברסיטה במשפט ציבורי (LLM). השילוב בין הלימודים באוניברסיטת תל-אביב לבין בית הספר למשפטים של אוניברסיטת נורת'ווסטרן שיקגו, היוותה עבורי חוויה מעצימה, מאתגרת ופותחת אופקים. אין ספק שנחשפתי לאווירת לימודים אקדמאית שונה, קודים והדגשים מעניינים ומעצימים אשר תרמו לי להתפתחות המקצועית. באופן אישי, מאוד נהניתי מתוכנית הלימודים, מסגל המרצים והדאגה של הסגל המנהלי של התוכנית לפרטי פרטים ולכל עניין. היום ולאחר סיום התואר אני יכולה להעיד על עצמי שאני לוקחת איתי ארגז כלים משפטיים שישמשו אותי עוד תקופה ארוכה בעשייה המשפטית.

 

 

 

 

הללי שומר שלום

עו"ד הללי שומר שלום, עוזרת משפטית בבית הדין האזורי לעבודה

מחזור נורת'ווסטרן 10 

לשמחתי הרבה, הייתה לי את הזכות להשתתף בתואר השני של אוניברסיטת ת"א בתכנית תל אביב נורת'ווסטרן בזמן היותי עוזרת משפטית. מדובר בתוכנית מגוונת עשירה ומעשירה (הן מבחינת הנושאים, המרצים, שפות הלימוד והמיקום:))עם הון אנושי מעניין ומאתגר (הן מבחינת המרצים והן מבחינת הסטודנטים). התוכנית מלווה באופן צמוד ע"י צוות מסור אשר מבין את משמעות שילוב תואר בחיים גדושים ועושה ככל יכולתו לסייע. בעיני, לא מדובר בעוד תואר שני אלא בתואר עם משמעות.

 

 

 

 

 

באסם חתו

עו"ד באסם חתו, בעל משרד עו"ד פרטי

מחזור נורת'ווסטרן 11

אחד הצעדים הטובים בחיי, תכנית לימודים מצוינת אשר העשירה את הידע המשפטי, החשיבה המשפטית ולא רק -  גם הרחיבה לי את האופקים במגוון נושאים. בנוסף -  מרצים מעולים וכיתה מצוינת.

 
 
 
 
 
 
 
 

עו"ד קורינה מץ, ממונה תחום בכיר פלילי, השירות המשפטי , עיריית בת ים 

מחזור נורת'ווסטרן הראשון

התואר כולו ובמיוחד השהות בשיקגו והלימודים בנורת'ווסטרן – בהחלט אחת החוויות הטובות והמעצימות בחיי.

 
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>