סמסטר קיץ בברקלי

בית הספר למשפטים
בית הספר למשפטים של אוניברסיטת ברקלי הוא אחד המובילים בארה"ב ובעולם (מדורג 10 נכון לשנת 2023). המיקום של ברקלי בסמוך לעמק הסיליקון מקנה לבית הספר אוריינטציה חזקה במיוחד למשפט מסחרי, ובפרט לתחומים כגון רגולציה של שוק ההון, הגבלים עסקיים וקניין רוחני. מאפיין נוסף של בית הספר למשפטים בברקלי הוא האינטר-דיסיפלינריות של חברי הסגל, אשר באים מתחומים אקדמיים שונים ומגוונים, המעניקים להם פרספקטיבות ייחודיות על המשפט, ובכלל זה תחומים כגון כלכלה, מימון, פילוסופיה ועוד.

 

הקמפוס המפורסם של ברקלי
לקמפוס של אוניברסיטת ברקלי מוניטין תיירותי, בזכות המיקום המושלם, המשקיף על מפרץ סן-פרנסיסקו ונמצא במרחק נסיעה מסן-פרנסיסקו, פאלו אלטו, פארק יוסמיטי, לייק טאהו ועוד. לקמפוס צמח גם מוניטין היסטורי, הודות להפגנות הסוערות שידע הקמפוס בימי דור הפרחים בשנות השישים והפעילות החברתית והתרבותית התוססת בקמפוס עדיין מאפיינת אותו היום.

 

עמק הסיליקון

סמסטר הקיץ של תכנית תל-אביב ברקלי והסמיכות של האוניברסיטה לעמק הסיליקון שהוא המרכז של תעשיית טכנולוגיות העילית בארה"ב ומוקד מסחר מרכזי בכלכלה האמריקאית, מנוצל גם לפגישות עם משפטנים ועורכי דין בכירים וסיורים לימודיים שממחישים באופן בלתי אמצעי לא רק את העכשוויות של הנושאים הנלמדים אלא גם את סדר הגודל, הבלתי נתפס לעיתים, של פוטנציאל המסחר בשוק האמריקאי, ובנוסף פותחים פתח לקשרים אישיים ומסחריים עם בעלי עמדות מפתח במרכז עסקי חשוב זה.

 

סמסטר הקיץ ייערך מאמצע יולי עד אמצע אוגוסט (חופף ברובו לפגרת בתי המשפט בישראל). 

 

אתר בית הספר למשפטים בברקלי

 

צפייה בגלריית תמונות של חוויות הבוגרים בברקלי

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>