דבר דקאן הפקולטה למשפטים

פרופ' שרון חנס דקאןהפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל־אביב גאה להציג בפניכם את תכנית לתואר שני במשפטים, התמחות במשפט מסחריבשיתוף עם בית הספר למשפטים של אוניברסיטת ברקלי, קליפורניה. התכנית מיועדת לעורכי דין, רגולטורים ושופטים בעלי ניסיון בתחום המשפט המסחרי, ומטרתה להעמיק את הידע התיאורטי והמקצועי שלהם.

 

הנחת המוצא שלנו היא שהמשתתפים בתכנית נמצאים בשלב בקריירה המקצועית שלהם, אשר אינו מאפשר להם לעזוב את מקום עבודתם לתקופה הארוכה הדרושה לשם לימודים בחו"ל. עם זאת הנחתנו היא שהמשתתפים מעוניינים לרכוש תואר מתקדם במשפטים, בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כמו אלו הנהוגים באוניברסיטת ברקלי ובאוניברסיטת תל־אביב.

 

אנו מאמינים שהתכנית שלנו מציעה תשובה אופטימלית לצרכים של אוכלוסיה מיוחדת זו:

 

  • הקורסים בתכנית ניתנים על ידי טובי המרצים של הפקולטות בברקלי ובתל־אביב — מרצים אשר לימדו ומלמדים בבתי הספר המובילים למשפטים בארצות הברית.

  • כדי להבטיח את רמתה הגבוהה של התכנית, הן מבחינת איכות הקורסים והן מבחינת הטיפול האישי במישור האדמיניסטרטיבי, הוגבל מספר המשתתפים בתכנית לשלושים ושישה. הקבלה לתכנית תתבסס הן על הצלחת המועמד/ת בתואר הראשון והן על המלצות וראיון אישי.

  • מכיוון שקהל היעד של התכנית הוא הומוגני למדי, הקוריקולום של הקורסים המוצעים בתכנית הותאם לרמה הגבוהה ולניסיון המעשי של המשתתפים בה.

  • כדי להביא למינימום את הפגיעה ברצף העבודה של המשתתפים, יינתנו הקורסים בארץ בימי שישי ובערב אחד במהלך השבוע. במהלך פגרת בתי המשפט יסעו כל המשתתפים לסמסטר קיץ בברקלי, שם ילמדו במשך חודש מרוכז עם המרצים המעולים למשפט מסחרי של אוניברסיטת ברקלי.

 

למיטב ידיעתנו, זוהי התכנית האקזקיוטיבית הראשונה בעולם לתואר שני במשפטים, והפעם הראשונה שבה יצר בית ספר למשפטים בארץ שיתוף פעולה כה רחב עם בית ספר מוביל למשפטים בארצות הברית.

 

אני מזמין אתכם להצטרף לתכנית איכותית ומצליחה זו.

 

 

פרופ' ישי בלנק

דקאן הפקולטה למשפטים

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>