���������� - ����� �' |
1411724701 | מדינת הלאום ורב תרבותיות | פרופ' בנבג'י יצחק
| א' | ד | 18:00-16:00 | 202 | 3 ש"ס | |
1411751201 | כתיבה משפטית אקדמית | ד"ר זר מיקי
| א' | א | 16:00-14:00 | 303 | 3 ש"ס | |
1411751301 | חדשנות, טכנולוגיה ומשפט | פרופ' חמדני אסף ד"ר קריכלי כץ תמר
| א' | ג | 16:00-14:00 | 303 | 3 ש"ס | |
1411751401 | מדיניות ציבורית | פרופ' מרגליות יורם
| א' | ד | 18:00-16:00 | 207 | 3 ש"ס | |
1411733201 | המדינה והשוק | פרופ' קרייטנר רועי
| א' | א | 16:00-14:00 | 103 | 3 ש"ס | שינוי שם מרצה-26.9.19 |
���������� - ����� �' |
1411749701 | צדק של מלחמה וצדק במלחמה | פרופ' בנבג'י יצחק
| ב' | ד | 20:00-18:00 | 103 | 3 ש"ס | |
1411709201 | סוגיות מתקדמות בדיני קניין | פרופ' דויטש מיגל
| ב' | ה | 18:00-16:00 | 103 | 3 ש"ס | |
1411749801 | היסטוריה של התאגידים העסקיים | פרופ' חריס רון
| ב' | ב | 20:00-18:00 | 207 | 3 ש"ס | |
1411749901 | היחס של המשפט הציבורי ל(אי) רציונליות | פרופ' ידלין עמרי
| ב' | ד | 20:00-18:00 | 303 | 3 ש"ס | |
1411751501 | ניתוח כלכלי של סדרי דין | ד"ר לביא שי נ.
| ב' | א | 16:00-14:00 | 017-מרכז | 3 ש"ס | |
������� - ����� �' |
1411692901 | זהות יהודית במשפט הישראלי | פרופ' אדרעי אריה
| א' | א | 20:00-17:00 | 303 | 4 ש"ס | |
1493102401 | Information Technology Law | פרופ' בירנהק מיכאל דן
| א' | ד | 18:00-15:00 | 303 | 4 ש"ס | |
1411737201 | ישראל ושאלת צדקת הציונות: שלוש היסטוריוגרפיות, שלוש תורות מו | פרופ' גנז חיים
| א' | א | 17:00-14:00 | 306 | 4 ש"ס | |
1411576001 | חוק התשוקה: מיניות, נטייה מינית וזהות מגדרית בין משפט לחברה | פרופ' גרוס אייל
| א' | א | 19:00-16:00 | 205 | 4 ש"ס | |
1411751601 | דיני לחימה - משפט בינלאומי הומניטרי | ד"ר ליבליך אליאב
| א' | ה | 17:00-14:00 | 103 | 4 ש"ס | |
������� - ����� �' |
1411737501 | סעדים במשפט הפרטי | פרופ' דורפמן אביחי
| ב' | ב | 19:00-16:00 | 205 | 4 ש"ס | |
1411751701 | ממשל תאגידי: היבטים תיאורטיים ופרקטיים | ד"ר קסטיאל יעקב
| ב' | א | 17:00-14:00 | 207 | 4 ש"ס | |
������� ������ |
1411726601 | ביטוח - תיאוריה ומשפט | פרופ' אברהם רונן
| אב | ד | 16:00-14:00 | 202 | 4 ש"ס | |
1411597001 | הזכות לפרטיות | פרופ' בירנהק מיכאל דן
| אב | ה | 16:00-14:00 | 303 | 4 ש"ס | |
1411683301 | הגבלים עסקיים | פרופ' גילה דיויד
| אב | ב | 20:00-18:00 | 202 | 4 ש"ס | |
1411700401 | דיני שיעבודים | פרופ' זלצמן נינה
| אב | ד | 16:00-14:00 | 305 | 4 ש"ס | מכסה:15 |
1411725101 | סמינר מתקדם במשפט וכלכלה | פרופ' טבח אברהם
| אב | א | 18:00-16:00 | 305 | 4 ש"ס | |
9411744901 | פלילים בעולם משתנה | פרופ' לדרמן אליעזר
| אב | | 00:00- | | 4 ש"ס | הסמינר מבוטל - 4.9.19 |
1411655301 | היסטוריה של המשפט הישראלי | פרופ' לחובסקי אסף
| אב | ב | 18:00-16:00 | 207 | 4 ש"ס | |
1411725301 | ניתוח כלכלי של דיני החברות | פרופ' פרוקצ'יה אוריאל
| אב | ד | 20:00-18:00 | 202 | 4 ש"ס | |
1411710401 | סוגיות מתקדמות בדיני חברות וניירות ערך | פרופ' קמר אהוד
| אב | א | 16:00-14:00 | 305 | 4 ש"ס | |
1411745101 | Human Trafficking: A Labor Approach | פרופ' שמיר הילה
| אב | ג | 16:00-14:00 | 202 | 4 ש"ס | |
������ - ����� �' |
1411750101 | ניתוח כלכלי של המשפט - סדנת יגאל ארנון ושות' | פרופ' אברהם רונן ד"ר קריכלי כץ תמר
| א' | ד | 18:00-16:00 | 017-מרכז | 3 ש"ס | |
1411746501 | משפט עברי - סדנה | פרופ' אדרעי אריה ד"ר ווזנר שי
| א' | ד | 18:00-16:00 | 103 | 3 ש"ס | |
1411700501 | Law and Technology - Goldfarb Seligman & Co. Workshop | פרופ' בירנהק מיכאל דן פרופ' יעקב אסף
| א' | ב | 18:00-16:00 | 017-מרכז | 3 ש"ס | |
1411750201 | משפט והיסטוריה - סדנה | פרופ' חריס רון פרופ' לחובסקי אסף ד"ר לוסטיג דורין
| א' | ה | 16:00-14:00 | 017-מרכז | 3 ש"ס | |
������ - ����� �' |
1411739601 | International Law Workshop | ד"ר ליבליך אליאב ד"ר מגידו תמר
| ב' | ב | 18:00-16:00 | 017-מרכז | 3 ש"ס | |
1411750301 | משפט ציבורי - סדנה | פרופ' בלנק ישי ד"ר לוסטיג דורין
| ב' | ג | 16:00-14:00 | 017-מרכז | 3 ש"ס | |
1411750501 | Private Law Theory - HFN Workshop | פרופ' דגן חנוך פרופ' דורפמן אביחי
| ב' | ה | 18:00-16:00 | 017-מרכז | 3 ש"ס | |
1411750601 | Law and Economics - Pearl Cohen Zedek Latzer Barat | פרופ' טבח אברהם ד"ר לביא שי נ.
| ב' | ד | 18:00-16:00 | 017-מרכז | 3 ש"ס | |
������ ������� - ������ |
1411693901 | הקליניקה לזכויות ניצולי שואה וא/נשים בזקנה | פרופ' הקר דפנה עו"ד סטרולוב ליעד עו"ד הבסי יעל
| אב | ה | 16:00-14:00 | 202 | 8 ש"ס | |
1411654601 | הקליניקה לזכויות פליטים | ד"ר לבנת יובל עו"ד בן-דור ענת עו"ד אוקסנברג שי
| א' | א | 18:00-16:00 | 202 | 8 ש"ס | |
1411654601 | הקליניקה לזכויות פליטים | ד"ר לבנת יובל עו"ד בן-דור ענת עו"ד רוזינה אירינה
| ב' | א | 18:00-16:00 | 202 | | |
1411516001 | הקליניקה לזכויות בהליך הפלילי | ד"ר ווזנר שי ד"ר לייסט אלקנה עו"ד קשלס משה
| אב | ג | 18:00-16:00 | 017-מרכז | 8 ש"ס | |
1411524001 | הקליניקה לזכויות אדם | פרופ' אברהם רונן עו"ד שבאיטה הישאם עו"ד טל שדה דבורה
| אב | ה | 16:00-14:00 | 207 | 8 ש"ס | |
1411589801 | הקליניקה לצדק סביבתי והגנה על זכויות בעלי חיים | ד"ר שור דוד ד"ר צין ערן עו"ד קרן אמנון
| אב | ב | 18:00-16:00 | 103 | 8 ש"ס | |
1411686901 | הקליניקה לזכויות עובדים | פרופ' שמיר הילה עו"ד צימרמן עידית עו"ד סגל שמרי
| א' | א | 16:00-14:00 | 202 | 8 ש"ס | |
1411686901 | הקליניקה לזכויות עובדים | פרופ' שמיר הילה עו"ד צימרמן עידית עו"ד אולמן עירית
| ב' | א | 16:00-14:00 | 202 | | עדכון עו"ד חדש-23.4.20 |
1411725501 | הקליניקה לתובענות ייצוגיות | פרופ' קלמנט אלון עו"ד הולצשטיין-תמיר הדס עו"ד נרי שושנה
| אב | ב | 18:00-16:00 | 305 | 8 ש"ס | |