תקנון המכון

תקנון המכון

תנאי רישום

אתר המכון: התאריכים המתוכננים לקיום ההשתלמויות, שמות המרצים ונושאי המפגשים המתוכננים מפורטים באתר המכון מטבע הדברים, ייתכן ויחולו שינויים בתכנית המפורסמת בידיעון. אם יחולו שינויים במועד הרצאה, בזהות המרצה או בנושא ההרצאה תימסר על כך הודעה למשתלמים בהקדם האפשרי.

 

מקום קיום ההשתלמויות: כל ההשתלמויות ייערכו בבניין טרובוביץ, הפקולטה למשפטים, אוניברסיטת תל-אביב (חוץ מההשתלמויות "רפואה למשפטנים" שייערכו בבניין הפקולטה לרפואה, אוניברסיטת תל-אביב).

 

ההרשמה: מספר המקומות בכל השתלמות מוגבל. מומלץ להקדים ולהירשם כדי להבטיח את מקומותיכם.

 

תעודת סיום מטעם אוניברסיטת תל-אביב: ההשתלמות מקנה תעודת סיום מטעם המכון לאמנויות המשפט, הפקולטה למשפטים, אוניברסיטת תל-אביב. קבלת התעודה מותנת בנוכחות המשתתף (ובחתימה על דפי הנוכחות) ב- 80 אחוז משעות הקורס. מובהר בזאת כי ההשתלמות איננה מקנה נקודות זיכוי אקדמיות.

 

זכות ההשתתפות בהשתלמות: הזכות להשתתף בהשתלמות היא אישית ואיננה ניתנת להעברה. אין אפשרות לעבור מהשתלמות להשתלמות, אלא באישור המכון בכתב ומראש.

 

ביטול השתתפות בהשתלמות: ניתן לבטל ההשתתפות עד 14 ימים לפני תחילת מועד ההשתלמות, להוציא דמי רישום של 300 ₪ שלא יוחזרו. לאחר מועד זה יחויב הנרשם במלוא דמי ההשתלמות.

 

ביטול השתלמות: קיום ההשתלמות מותנה במספר מתאים של משתלמים. במקרה של ביטול ההשתלמות ע"י המכון יוחזר מלוא התשלום ששולם תמורת ההשתלמות.

 

הפסקת השתתפות בהשתלמות: למכון שמורה הזכות להפסיק את השתתפות המשתלם בהשתלמות בגין אי תשלום שכר הלימוד במועד או במקרה של התנהגות לא נאותה, לאחר מתן התראה מראש.

 

כתובת המכון:  חדר 313, קומה 3 , בניין טרובוביץ, הפקולטה למשפטים ע"ש בוכמן, אוניברסיטת תל-אביב, רמת-אביב, תל-אביב 69978 ; טל: 03-6407430 חן גולדברג

דוא"ל: legalart@tauex.tau.ac.il

 

 

יצירת קשר

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>