קול קורא לקורס ״אמנות שדודה מתקופת הנאצים: משפט וחקר מוצאות״

קול קורא לקורס ״אמנות שדודה מתקופת הנאצים: משפט וחקר מוצאות״

28 יוני 2021

בשנה הבאה הפקולטה למשפטים תציע קורס אקדמי המוקדש להיבטים משפטיים והיסטוריים של אמנות שדודה מתקופת הנאצים. הקורס הוא שיתוף פעולה בין הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב (מרכז מינרבה לזכויות האדם) ואוניברסיטת בון, גרמניה, ומכוון לסטודנטים/יות למשפטים (שנים ג-ד ותואר שני), היסטוריה של אמנות ומדעי הרוח (תואר שני) משתי האוניברסיטאות. הקורס ישלב לימוד של המסגרת המשפטית הקיימת בדין הבינלאומי, בישראל ובמדינות נבחרות באירופה בנוגע להשבה של יצירות אמנות וכן היבטים תיאורטיים ופרקטיים של חקר מוצאות (חקר מוצאות הוא חקר היסטוריית הבעלות של יצירת אמנות).
 
הקורס, בהיקף של 2 ש"ס, יתקיים במתכונת מקוונת (בפלטפורמת זום) בימי רביעי בערב באנגלית. (כלומר ממלא אחר חובת קורס אנגלית. סטודנטים/יות מפקולטות אחרות צריכים/ות לוודא נושא זה מול המזכירויות שלהם).
המעוניינות/ים להשתתף בקורס: אנא קראו בעיון את הקול הקורא, המכיל תיאור מפורט של הקורס, והגישו בקשה להשתתף, עד 21 ביולי, 2021, על פי ההנחיות המצוינות שם, לכתובת klags@tauex.tau.ac.il.

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive