תכניות הלימודים לתואר ראשון

  • ערכי התואר הראשון
  • הכירו את אחד + אחד
  • משפטים ותואר ראשון במדעי המחשב
  • משפטים ורוח
  • מסלול מואץ לתואר שני
  • אשכולות, חטיבות והעשרה

 הכירו את אחד + אחד

 

 

מסלול לימודים דו-חוגי המשלב עולמות תוכן שונים 

בתקופה דיגיטלית בה אנו חיים כיום, שילוב בין שני עולמות תוכן שונים ומבוקשים כמו משפט וטכנולוגיה, כחלק מהתפיסה הרב-תחומית והבין-תחומית של אוניברסיטת תל-אביב, יקנה ידע וכלים לעיסוק בכל אחד התחומים וכמובן אופציה להשתלב בתפקידי מפתח המשלבים בין שני עולמות אלו.

 

סטודנטים רבים למשפטים בוחרים באפשרות זו ולומדים תואר מלא  נוסף במקביל ללימודי התואר במשפטים. בעיקר פופולרי השילוב בין משפטים לחשבונאות, כלכלה או ניהול. משך לימודי משפטים במתכונת המשלבת לימודי חוג נוסף, למעט חשבונאות, הוא ארבע שנים (שמונה סמסטרים). משך לימודי משפטים בשילוב עם לימודי חשבונאות הוא שלוש שנים וחצי (שבעה סמסטרים).


יש לציין כי דרישות הקבלה ללימודי משפטים הינן אחידות, אך דרישות הקבלה ללימודי חשבונאות בצירוף משפטים עשויות להיות גבוהות יותר מדרישות הקבלה ללימודי חשבונאות בצירוף כל חוג אחר. מספר המקומות בשילוב לימודים זה הינו מוגבל.


תלמידים הלומדים בחוג דו-חוגי נוסף במקביל, זכאים לפטור ממספר שעות לימוד בפקולטה למשפטים, כמפורט בידיעון הפקולטה.


בתום כל שנת לימודים ייבדק ממוצע הציונים בפקולטה למשפטים של תלמיד הלומד במקביל במשפטים ובחוג נוסף: היה הממוצע האמור נמוך מ-77 בשנה א' ו-80 בשנה ב', לא יתאפשר לתלמיד ללמוד במקביל בפקולטה למשפטים ובחוג נוסף באוניברסיטה.


תלמיד הלומד לימודים במקביל במשפטים ובחוג דו-חוגי נוסף, יחויב בשכר לימוד בגין כל  תחום לימוד בנפרד.

 

חדש - מסלול למצטיינים משפטים ותואר ראשון במדעי המחשב

 

רכישת תעודת הוראה באזרחות ​

מתוך הכרה בהכשרה המשפטית כמעניקה הבנת יסוד של משטר  דמוקרטי, ערכיו ודרכי פעולתו, נפתחה בפני הסטודנטים למשפטים, במסגרת היחידה להכשרה להוראה בבית הספר לחינוך, האפשרות לרכוש תעודת הוראה באזרחות. למסלול זה ניתן להצטרף החל מהשנה השלישית ללימודי התואר הראשון במשפטים.

לפרטים נוספים.

צרו קשר

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>